Kundservice - Klimatfabriken
 

Kontakta vår kundservice

Kontakta oss gärna så hjälper vår kundservice dig med ditt ärende.

Nordiska Klimatfabriken AB
Fogdö Solö
645 92 Strängnäs

GPS KOORDINATER
59.418281, 16.907938

TELEFON
0152-420 40

Kontaktpersoner

Mikael Borg
VD
070-669 40 77
mikael.borg@klimatfabriken.se

Hans Eliasson
Försäljningschef
070-992 51 03
hans.eliasson@klimatfabriken.se

Håkan Friberg
Operations Manager
070-586 34 54
hakan.friberg@klimatfabriken.se

Thomas Johnsson
Marknadschef
070-542 60 76
thomas.johnsson@klimatfabriken.se

Ludvig Jonson
Regionsäljare
073-674 61 36
ludvig.jonson@klimatfabriken.se

Kristoffer Skoog
Produktionsledare
070-882 46 60

Oskar Pettersson
Produktion
070-882 46 60

Kim Nyqvist
Produktion
073-159 16 03
kim.nyqvist@klimatfabriken.se

Madelen Karlsson
Ekonomi
0152-420 40
madelen.karlsson@klimatfabriken.se

Kvalitetsfläkt utvecklad och tillverkad i Sverige

Endast material med låg miljöpåverkan

Försumbar energiförbrukning

5 års garanti för din trygghet